KONST / Litografier / Litografier 8102123
nr 810 2123
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Litografier, 2 st, Mona Huss Walin (f. 1944), 224/460, signerade, motivets mått: 60x48 +
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:37:17
800 kr
700 kr
900 kr
900 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.800 kr